از من بپرس

سلام دوست عزیز
در صورت داشتن سرویس فعال برای دریافت پشتیبانی آنلاین ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید.
اگر می خواهید نحوه ی شرکت در رویداد یا برگزاری رویداد را بدانید از  صفحات راهنما استفاده کنید.
همچنین می توانید پاسخ سوالات خود در زمینه خرید را از مرکز تماس ما به شماره 02157605500 دریافت نمایید.

وبینار بورس، فرصت یادگیری مفاهیم از حرفه‌ای‌ها
وبینار بورس

نویسنده: سردبیر سایت

دوشنبه | 31 مرداد 1401

وبینار بورس

وبینار بورس، فرصت یادگیری مفاهیم از حرفه‌ای‌ها

توی وبینار بورس به این سؤال‌ها جواب داده میشه که بورس چیه؟ چطوری میشه توی بورس موفق عمل کرد و سرمایه‌گذاری پر سودی داشت؟ با سرمایه‌ای که داری چطوری و توی چه بخشی از بورس باید شروع به خرید سهام کنی؟ بورس بخش مهمی از بازار سرمایه‌ای جهان و ایرانه که توجه سرمایه‌گذاران زیادی رو به خودش جلب کرده.

وبینار بورس روش‌های صحیح این سرمایه‌گذاری رو ارایه می‌کنه و نشون میده چه کسانی با چه روش‌هایی در این سرمایه‌گذاری موفق خواهند بود. فکر می‌کنی برای ورود به دنیای بورس آمادگی داری؟ می‌دونی چطور می‌تونی توی بورس سرمایه‌گذاری کنی؟

برای شناخت بورس و آشنایی بیشتر با مفاهیم اون بهتره تعریف سرمایه‌داری و انواع اون رو بدونی و همین‌طور بدونی چطوری میشه در چند گام سرمایه‌گذاری در بورس رو یاد گرفت. وبینار بورس سرمایه‌گذاری در بورس رو گام به گام توضیح می‌ده و با شرکت در اون می‌بینی که چطور باید این مراحل رو طی کنی.

تعریف سرمایه‌گذاری

سرمایه‌گذاری یا Investment یعنی گذاشتن پول در هر چیزی با انتظار سود در آینده، یعنی خرید هر چیزی که فرد خریدار امیدواره در آینده قیمتش افزایش پیدا کنه، سرمایه‌گذاری می‌تونه خرید کالا باشه، یا خرید سهام یا هر چیزی که خریدش در آینده سودآوره. به این معنی که یک فرد کالا یا هر چیز دیگه‌ای رو میخره با امید به بالا رفتن قیمت اون در آینده و پیش‌بینی می‌کنه که با احتمال زیادی قیمت اون چیزی که خریده بالاتر میره و بعد با فروش همون کالا، سهام یا هر چیز دیگه در آینده سرمایه بیشتری از قبل خواهد داشت و در واقع سود کرده.

در علم اقتصاد و علم مالی مثال‌های مختلفی برای سرمایه‌گذاری زده میشه مثلاً هزینه‌ای که یک فرد برای رفتن به دانشگاه می‌کنه نوعی سرمایه‌گذاریه، وقتی از بانک اوراق قرضه میخری هم یک نوع سرمایه‌گذاریه. وقتی ملکی رو با امید به بالا رفتن قیمتش میخری یا توی بورس سهامی که پیش‌بینی می‌کنی در آینده قیمتش بالا میره رو میخری هم داری سرمایه‌گذاری می‌کنی.

روش‌های سرمایه‌گذاری

سرمایه‌گذاری به روش های مختلفی انجام میشه که با توجه به وضعیت اقتصادی جهان و بازار میتونه سودآور یا زیان‌ده باشه. همه به امید و انتظار سود سرمایه‌گذاری می‌کنن ولی در نهایت ممکنه از سرمایه‌گذاری که کردن سود کمی ببرن، سود زیادی کنن یا حتی هیچ سودی نکنن،‌ در موادری هم حتی ضرر می‌کنن و سرمایه اولیه‌شون هم از دست میره؛ بنابراین در سرمایه‌گذاری مقداری ریسک وجود داره و با افزایش اطلاعات درباره سرمایه‌گذاری میشه این ریسک رو کمتر کرد.

اگه دوست دارین روی کالا یا سهام یا هر چیزی سرمایه‌گذاری کنین که مطمئن باشین سودآوره بهترین راه اینه از افرادی که قبلا سرمایه‌گذاری سودآور داشتن کمک بگیرین چون اونا راه سرمایه‌گذاری رو بلدن. وبینار بورس همین کارو می‌کنه. مفاهیم سرمایه‌گذاری توی بورس رو از حرفه‌ای‌ها می‌شنوین و این میتونه برای سرمایه‌گذاری توی بورس خیلی بهتون کمک کنه. ولی سرمایه‌گذاری‌های دیگه‌ای هم داریم. اینجا چند نوع از سرمایه‌گذاری رو توضیح دادم:

سرمایه‌گذاری در بانک

تو بانک به چند روش میشه سرمایه‌گذاری کرد، بانک‌ها اوراق مشارکت رو می‌فروشن که سود علی‌الحساب مشخصی داره و معمولاً این سود کمتر از سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری بانکیه، با خرید اوراق مشارکت توی سرمایه‌گذاری‌های زیرساختی و تولیدی دولت و شرکت‌های دولتی و شهرداری‌ها سهیم میشین و در واقع کمبود بودجه‌های برخی از فعالیت‌های دولتی و عمومی اینطوری تامین میشه.

سرمایه‌گذاری بانکی با استفاده از سپرده‌گذاری طولانی مدت یا حتی کوتاه مدت هم سودهای مشخصی داره که الان توی ایران بانک‌ها سود کمتری نسبت به موسسه‌های مالی و اعتباری دارن. توی همه این موسسه‌ها و بانک‌ها سود مشخصی به میزان زمان مشخص باقی موندن پول شما در بانک و موسسه در نظر میگیرن که با اتمام مدت مشخص بهتون پرداخت میشه.

در واقع این پول اجاره پول شماست و معمولاً با نرخ تورم محاسبه میشه هر چند تو سال‌های اخیر خیلی تغییر نکرده. سرمایه‌گذاری تو بانک نسبت به سرمایه‌گذاری تو بورس سودآوری کمتری داره ولی تضمین و ریسک کمتری داره و به هر حال مقدار مشخصی سود که از اولش معلومه رو دارین و از پول‌تون هم توی فعالیت‌های بزرگ تولیدی سرمایه‌گذاری میشه.

سرمایه‌گذاری در ارز

سرمایه‌گذاری در ارز به معنی خرید مقداری پول کشوری دیگه است برای سودآوری و حفظ ارزش دارایی در شرایط پر نوسان اقتصادی. نکته مهم در خرید و سرمایه‌گذاری در ارز اهمیت قابلیت نقدشوندگی ارزیه که میخری. چون ممکنه ارز خریداری شده به طور ناگهانی با سقوط قیمت مواجه بشه و ناچار بشی ارزها رو بفروشی، برای این کار باید به صرافی مراجعه کنی و صرافی ها در زمان کاهش قیمت ارز ممکنه به راحتی ارزها رو نخرن.

توی سال‌های اخیر ارزهای مختلفی برای سرمایه‌گذاری انتخاب شدن که سودآورترین اونها پوند، دلار و یورو بودن. با توجه یه شرایط کم ثبات اقتصادی در کشور این سرمایه‌گذاری همیشه سودآور نیست و البته که با پولی که ارز خریده میشه هیچ فعالیتی هم انجام نمیشه و در واقع پول راکد می مونه و اگر مقدار زیادی از افراد چنین سرمایه‌گذاری رو انتخاب کنن در واقع پول خیلی زیادی که میتونه هزینه زیرساخت های کشور و تولید بشه توی خونه‌ها انبار میشه.

سرمایه‌گذاری در سکه و طلا

سرمایه‌گذاری سکه و طلا هم از قدیم یکی از روش‌ها برای حفظ ارزش پول و سودآوری بود و هنوزم مورد توجه خیلی‌ها است. با خرید طلا و سکه در واقع چیزی رو می خری که به راحتی میتونین بفروشیش و سودتون رو به دست بیارین پس قابلیت نقد شوندگی بالایی داره.

قیمت سکه و طلا با بازارهای جهانی تغییر می‌کنه و این موضوع هم دلیل خوبی برای خرید این کالاها برای سرمایه گذاریه، در مورد خرید طلا و سکه هم مثل خرید ارز مسئله راکد موندن پول مطرحه ولی همچنان یکی از مواردیه که خیلی ها بهش مراجعه می کنن. توی چند سال اخیر قیمت طلا در ایران به نسبت قیمت طلا در جهان قیمت یکسانی نداشته و با شرایط مختلف تغییرات ناگهانی کرده که این ریسک سرمایه‌گذاری در سکه و طلا رو افزایش میده.

سرمایه‌گذاری در بورس

سرمایه‌گذاری در بورس نسبت به همه موارد دیگه تفاوت‌هایی داره چون سرمایه‌گذاری در بورس نیاز به شناخت مفاهیم بورس داره، بورس واژه‌ای فرانسوی، به معنی کیف پوله. خب از همین جا معلومه که اینجا سود بیشتری در انتظاره. بورس از مهم‌ترین نهادها و سازمان‌های سرمایه‌گذاریه ولی به جز سود شخصی فایده های دیگه ای هم داره، کارکردهای اساسی بورس مدیریت انتقال ریسک، شفافیت بازار، کشف قیمت، ایجاد بازار رقابتی و جمع‌آوری سرمایه‌ها و پس‌اندازهای کوچک برای تأمین سرمایه‌ست.

بورس، بازار سهامیه که به‌منظور خریدوفروش سهام، اوراق بهادار یا هر نوع کالای دیگری شکل می‌گیره و با خرید این سهام میشه در اون سرمایه‌گذاری کرد. بورس در علم اقتصاد به دو دسته بورس کالا و اوراق بهادار تقسیم میشه و بازاریه که قیمت‌گذاری‌ها و خریدوفروش کالا و اوراق بهادار در اون انجام می‌شه. سرمایه‌گذاری در بورس ریسک بالاتری از سرمایه‌گذاری‌های دیگه داره ولی قانونیه، قابل دسترسه، سودآوری بالاتری داره و با هر میزان سرمایه‌ای میشه در اون کسب سود کرد.

چرا باید در بورس سرمایه‌گذاری کنیم؟
دلیل سرمایه گذاری در بورس

سرمایه‌گذاری در بورس چه در بورس کالا، بورس ارز یا اوراق بهادار اگه با اطلاعات صحیح و به موقع انجام بشه میتونه سودآور باشه و علاوه بر حفظ ارزش پول، سود خوبی هم برای سرمایه‌گذار داشته باشه.‌

بورس کالا، به بازاری گفته میشه که فروشندگان، کالاهای متفاوتی رو اونجا ارائه میکنن و بعد از انجام بررسی‌های موردنیاز توسط کارشناس‌ها به خریداران عرضه میشه، این بورس بیشتر شامل مواد خام و اولیه‌ست، معمولا به اسم کالای مورد معامه نام میگیرن مثل بورس نفت، بورس آهن، بورس طلا، بورس گندم و…. بورس دیگه ای هم هست که اسمش بورس ارزه، در این نوع بورس، پول و ارز سایر کشورها خریدوفروش می‌شه؛ و طبیعتا توی هر کشوری متفاوته، ما توی ایران بورس ارز نداریم.‌
بورس اوراق بهادار هم بورس اوراق بهادار مثل سهام و اوراق مشارکته که تحت شرایط و اصول خاصی، سهام و سرمایه شرکت‌ها مورد معامله قرار می‌گیرن. در ایران خریدوفروش اوراق بهادار، به‌طور رسمی صورت می‌پذیره.

مزایای سرمایه‌گذاری در بورس

قصد سرمایه‌گذاری دارید؟ با هر مبلغی که دارید می‌تونید توی بورس سرمایه‌گذاری کنید. این یکی از مهمترین ویژگی‌های بورسه. وقتی بازار اقتصادی آشفته است و ارزش پول به شدت کاهش پیدا می‌کنه اینکه دقیقا چه نوع سرمایه‌گذاری مناسبه سوال مهمی میشه، هر نوع سرمایه‌گذاری مزایا و معایبی داره و هر کسی باید خودش تشخیص بده چه سرمایه‌گذاری براش بهتره ولی سرمایه‌گذاری توی بورس مزایای بیشتری نسبت به همه انواع سرمایه‌گذاری در همه دوره‌ها چه دوره رکود و چه دوره تورم داره و هر چقدر بازار آشفته باشه باز هم سرمایه‌گذاری تو بورس پیشنهاد میشه.

سرمایه‌گذاری در بورس یکی از بهترین روش‌ها برای کسب سوده، سود در بورس به دو شیوه به دست میاد هم سود نقدی و هم با بالا رفتن قیمت سهام سود به فرد تعلق می‌گیره.

بورس غیرقابل پیش‌بینیه و کسی نمی‌تونه بگه دقیقا چه قدر سود از سرمایه‌گذاری در بورس به دست میاد ولی با توجه به پتانسیلی که توی شرکت‌ها وجود داره میشه گفت بستر مناسبی برای سرمایه‌گذاری و سودآوریه.

بورس همیشه قابل دسترسه و هر جای دنیا که باشی با دسترسی به اینترنت به راحتی میتونی سهام بخری، بفروشی و به سرمایه‌گذاریت نظارت کنی، بورس قانونیه و کارشناس‌هایی داره که شرکت‌ها رو بررسی می‌کنن و با خیال راحت میشه روی سهامشون سرمایه‌گذاری کرد و در صورت بروز هر مشکلی حمایت قانونی از سرمایه‌گذاری در بورس وجود داره، با کسب مهارت و تجربه و دانش با سرمایه‌گذاری در بورس از ارزش پول خودت در مقابل تورم حفاظت می‌کنی.

کسایی که با بورس آشنا هستند دانش و تجربه خودشون رو در وبینار بورس با سرمایه‌گذارهای جدید به اشتراک می‌ذارن تا به این افراد راه سرمایه‌گذاری سودآور رو یاد بدن. بورس قابلیت نقدشوندگی بالایی داره و هر زمان که بخواین می‌تونی سهام خودتون رو بفروشین و کارگزاری‌ها معمولا در کمترین زمان ممکن مثلا در سه روز پول‌تون رو بر می‌گردونن.

گام‌های سرمایه‌گذاری، توی وبینار بورس آموزش داده میشه!

در وبینار بورس این موضوع توضیح داده میشه که چطوری میشه در بورس سرمایه‌گذاری کرد؟ سرمایه‌گذاری مستقیم چیه؟ روش‌های سرمایه‌گذاری تو بورس مختلفه یکی از این روش‌ها سرمایه‌گذاریه مستقیمه، در این روش سرمایه‌گذار مطابق تخصص و مهارت خودش به بازار بورس وارد می‌شه؛ بنابراین، سود و زیان ناشی از خریدهاش تنها متوجه خود سهام‌داره. به‌طورکلی، این دسته از سرمایه‌گذاران بورس رو میشه به چهار گروه تقسیم کرد: سرمایه‌گذاران کوتاه‌مدت که پس از دوره کوتاه 3 الی 4 ماهه اقدام به فروش سهام خود می‌کنند.

سرمایه‌گذاران میان‌مدت: سهام خود را پس از سپری شدن یک سال می‌فروشند.

سرمایه‌گذاران بلندمدت: سهام را بیش از یک سال نگهداری می‌کنند.

نوسان‌گیر: در این نوع از سرمایه‌گذاری، سهام‌دار پس از کسب سود اندکی از سهام یک تا دو هفته‌ای خود، سهامش رو می‌فروشه و مجدداً اقدام به خرید همان سهام با قیمت پایین‌تر می‌کنه.

یکی دیگه از روش‌های سرمایه‌گذاری در بورس استفاده از کارگزاریه. کارگزاری چیه؟ کارگزاری شامل اشخاص حقیقی و حقوقی میشه که به‌عنوان واسط بین خریدار و فروشنده عمل می‌کنن. وظیفه پیدا کردن خریدار و فروشنده بر عهده این افراد کارگزاره که در حوزه دولتی و خصوصی فعالیت می‌کنن. برخی از معامله‌ها، نظیر خریدوفروش سهام شرکت‌های بورسی، تنها از طریق کارگزاران رسمی سازمان بورس اوراق بهادار صورت می‌گیره. کارگزاری‌ها و کارگزارها میتونن سبدی از سهام‌ها رو ارائه بدن که ریسک کمتری داره و با توجه به سابقه فعالیت و تجربه‌شون نسبت به سرمایه‌گذاری مستقیم ارجحیت دارن. برای کسایی که با بورس آشنا نیستن و حتی افرادی که آشنایی دارن ولی میخوان ریسک کمتری رو بپذیرن کارگزاری‌های بورس گزینه مناسبی هستن. کارگزاران بنا بر آزمون‌های متعدد و گذراندن مراحل خاصی وارد این عرصه می‌شوند؛ بنابراین میتونی با اعتماد کامل اونا رو امین و وکیل خودت قرار بدی تا از طرف تو در بورس فعالیت کنن. پس با این کار کارگزاران به‌حساب مشتری هاشون وارد بازار شده و با وکالت از سوی اونا اقدام به معامله می‌کنن.

اهمیت آموزش مفاهیم بورس

اهمیت آموزش مفاهیم بورس

وقتی قراره در بورس سرمایه‌گذاری کنین با مفاهیم مختلفی مثل شاخص‌ها، نوسان‌گیری، کارگزاری و مخفف‌هایی مثل وسكاب، فاذر و … مواجه میشی که نمیدونی این کلمه‌ها چین و چه مفهومی رو توضیح میدن.

اصطلاحات تخصصی زیادی در بورس وجود داره و مخفف‌های زیاد متفاوتی هم دیده میشه، برای یادگیری اینکه هر مخفف چه معنی میده و این مفاهیم دقیقا چی هستن لازمه کمی آموزش ببینین، بعضی افراد فقط با تجربه با بورس آشنا شدن ولی بیشتر وقتا تجربه رو رایگان به دست نیاوردن و در این راه ضرر کردن، بعضی‌ها اصولی و از راه یادگیری وارد شدن و قدم قدم یاد گرفتن چطوری از سرمایه‌گذاری در بورس سود داشته باشن، یاد گرفتن مفاهیمی که در بورس مورد استفاده قرار میگیره راهنمای مناسبیه برای اینکه بتونین سرمایه‌گذاری موفقی داشته باشین.

چطوری در بورس سرمایه‌گذاری کنین؟ این سوال خوبیه و کسایی میتونن بهش جواب درست بدن که قبلاً در بورس سرمایه‌گذای‌های موفقی داشتن و سودهای خوبی به دست آوردن. یکی از راه‌های افزایش سرمایه در همه جای جهان، مشارکت در بورسه. سرمایه‌گذاری در بورس شغل دوم بعضی هاست و عده‌ای دیگه از بورس به عنوان راهی برای پس‌انداز و دادوستد استفاده می‌کنن. بسیاری از افراد تصور می‌کنن هرروزه و تمام‌وقت باید اوقات خود را در تالار بورس سپری کنن ولی در واقع بورس اینقدر به زمان شما نیاز نداره و فقط سرمایه شما لازمه، این تصور اشتباهه.

همه‌چیز، از خریدوفروش سهام گرفته تا سایر امور رو می‌تونین به کارگزاری‌ها واگذار کنین. در صورتی‌که از دانش کافی در این زمینه برخوردار نیستین که البته با گذروندن وبینار بورس می‌تونین بخشی از این دانش رو داشته باشین، بدون انتخاب کارگزاری، نمی‌تونین وارد دنیای بورس بشی؛ اما اگه مهارت کافی برای ورود به دنیای بورس رو کسب کردین میتونین دل رو به دریا بزنین و سرمایه‌گذاری در بورس رو تجربه کنین.

شرکت در دوره‌های آموزشی آنلاین

همون‌طور که گفتیم مفاهیم مختلفی در بورس وجود داره که بدون دونستن اونا نمی‌تونین سرمایه‌گذاری موفقی داشته باشین و برای یادگیری اونا یا باید تجربه کنین و احتمالاً با ضررش مواجه بشین یا این مفهوم‌ها و سرمایه‌گذاری در بورس رو یاد بگیرین، چطوری میشه با صرف کمترین زمان و هزینه این موضوع ها رو یاد گرفت؟

با وبینار بورس، یعنی جایی که بدون مراجعه حضوری با آموزش از طرف حرفه‌ای‌ترین‌ها می‌تونین به خوبی هر چیزی که به بورس مربوطه رو یاد بگیرین. توی وبینار بورس با بورس آشنا میشین، با مفاهیم و اصطلاحاتش و اینکه بهتره چطوری سرمایه‌گذاری کنین، می‌بینین که افرادی که قبلا سرمایه‌گذاری کردن چه راه‌هایی رو رفتن و چه خطاهایی کردن، یاد می‌گیرین که ریسک سرمایه‌گذاری تو بورس چیه پس وبینار بورس یه دوره آنلاین خوب برای یادگیریه.

یادگیری از طریق دوره‌های آموزشی آنلاین این مزیت رو داره که وقتی برای رفت و آمد صرف نمیشه و هر جایی باشی می‌تونین از دوره استفاده کنین، بیشتر دوره‌های آنلاین این قابلیت رو دارن که هر زمانی بخوای ازشون استفاده کنین و در واقع خودت وقت کلاس رو تنظیم می‌کنین و اگه زمان بیشتری دارین می‌تونین زودتر مطالب رو یاد بگیرین و شروع کنین.

توی دنیا یکی از بهترین روش‌ها برای آموزش بورس استفاده از دوره‌های آنلاینه یه خصوص دوره‌هایی که با شبیه‌سازی امکان فعالیت مجازی و غیر واقعی در بورس رو میده و با استفاده از این فضا می‌تونین درک بهتری از بورس داشته باشین. شبیه‌سازی یا هر روش دیگه‌ای که بهتون اجازه بده بدون ضرر برای سرمایه‌گذاری تمرین کنین روش خوب و مناسبی برای آمادگی پیدا کردن در ورود به سرمایه‌گذاری در بورسه.

مزیت وبینار بورس چیه؟

مزیت بورس

 

وبینار بورس خلاصه‌ای از تجربه کساییه که الان حرفه‌ای‌های بورس هستن و با تجربه اونا میتونی سرمایه‌گذاری موفقی داشته باشی، آموزشی که افراد کارشناس و حرفه‌ای ارائه میدن بهترین راهنما برای طی کردن مسیریه که بدون یادگیری میتونه ضرر داشته باشه ولی با گذروندن وبینار بورس در واقع تضمین می‌کنین که سرمایه‌گذاری موفق‌تری داشته باشین.

شرکت در این وبینار خودش یه سرمایه‌گذاریه برای سرمایه‌گذاری کردن. صرف کردن وقت و هزینه برای یادگیری یکی از سودآورترین سرمایه‌گذاری‌هاست؛ و یادگیری فوت و فن سرمایه‌گذاری سودآور تو بورس هم می‌تونه سرمایه‌گذاری خوبی باشه.

مزایای وبینار بورس برای برگزارکننده

وقتی کسی مدت طولانی در بازار بورس فعالیت کرده و میدونه که چه راه‌هایی برای سرمایه‌گذاری در بورس وجود داره و چه روشی سودآورتره و هر اصطلاحی چه معنی میده با برگزاری کلاس آموزشی میتونه از انتقال تجربه و دانشش استفاده کنه و سودی به دست بیاره.

کلاس‌های آموزشی بورس، چون یادگیری اون بدون آموزش‌دهنده سخته و پای سرمایه در میونه و همه بهش اهمیت بیشتری میدن، کلاس‌های پر مخاطبیه ولی عده زیادی علاقه دارن که این کلاس‌ها آنلاین باشه چون زمان زیادی برای شرکت در کلاس حضوری ندارن، اگه آموزش بورس به صورت آنلاین برگزار بشه شرکت‌کننده‌ها بیشتر میشن و این برای برگزار‌کننده خیلی مزیت مهمیه.

توی وبینار بورس امکان تعامل بین برگزارکننده و شرکت‌کننده وجود داره که میتونه آموزش پرباری باشه و به اعتبار برگزارکننده اضافه کنه و شرکت‌کننده هم بهره بیشتری ببره، بسیاری از وبینارها در زمان مشخص برگزار میشن ولی بعد از برگزاری بر روی صفحات وب باقی می‌مونن و سایر شرکت‌کننده‌ها می­تونن از اون استفاده کنن به این ترتیب برگزار کننده تا زمانی که این محتوا وجود داره می تونه مخاطب بیشتری جذب کنه و بنابراین از وبینارش سود به دست بیاره.

مزایای وبینار بورس برای شرکت‌کننده

شرکت‌کننده در وبینار بورس میتونه با اطمینانی که از حرفه‌ای بودن کارشناس‌ها داره بدون صرف هزینه زیاد و مخصوصا صرف زمان زیاد مفاهیم و روش‌های کاربردی برای سرمایه‌گذاری در بورس رو یاد بگیره.

وبینار این قابلیت رو داره که سوال‌هایی که در ‌صحبت‌های سخنران ها نیست رو بپرسه و هر مشکلی داره در میون بگذاره تا راه حلش رو دریافت کنه. وبینار در هر ساعتی قابل دسترسه. شرکت‌کننده هر جایی که باشه میتونه محتوای وبینار رو ببینه و ازش استفاده کنه.

شرکت کننده در وبینار بورس با شاخص‌های بورس و روش گام به گام سرمایه‌گذاری در بورس آشنا میشه و میتونه به تنهایی یا با استفاده صحیح از کارگزاری‌ها به کسب سود قابل توجه دست پیدا کنه. یادگیری مفاهیم بورس این امکان رو به شرکت‌کننده میده که به تنهایی روشی برای کسب سود و سرمایه‌گذاری رو یاد بگیره و با این شیوه که تاریخ انقضایی نداره هر زمانی با هر میزان سرمایه‌ای شروع به سرمایه‌گذاری و کسب سود کنه.

جمع‌بندی

سرمایه‌گذاری در بورس نیازمند دانش، مهارت و اطلاعات کافی درباره بورسه، سرمایه‌گذاران و سهام‌داران این عرصه از فعالیت اقتصادی باید با آگاهی کامل در اون مشارکت داشته باشن تا سود بیشتری نصیبشون بشه، سرمایه‌گذاری در این بازار قانونی نیاز به ثروت کلان نداره و تنها با سرمایه اندک می‌تونی در اون فعالیت کنی تا سود قابل‌قبولی به دست بیاری به شرط اینکه با قواعد و قوانین بورس آشنا باشی یا از طریق دوره‌های آموزشی آنلاین و وبینار بورس این اطلاعات رو به دست آورده باشی. با داشتن دانش کافی در این زمینه سرمایه‌گذاری در بورس یکی از بهترین سرمایه‌گذاری‌ها برای حفظ ارزش پول و کسب سوده.

آموزش انلاین
سمینار آنلاین
وبینار